Hyvä Suomen Sijoitusanalyytikot ry:n jäsen,

Yhdistyksen vuosikokous pidetään torstaina 16.4.2015 klo 17.00 alkaen Ravintola Groteskissa (Ludviginkatu 10).

 

Vuosikokouksessa käsitellään yhdistyksen sääntöjen mukaiset asiat, mm. vuoden 2014 tilinpäätös, toimintakertomus ja uuden hallituksen valinta.

 

Vuosikokouksen yhteydessä järjestetään myös After work-tapahtuma klo 17.30 alkaen. After workiin on kutsuttu analyytikoiden lisäksi myös Suomen IR-yhdistyksen jäsenet. Tarjolla on pientä syötävää ja juotavaa.

 

Pyydämme että vuosikokoukseen osallistujat ilmoittavat tulostaan ti 14.4.2015 klo 12 mennessä ( This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it ) ja saapuvat kokouspäivänä 16.4. klo 17.

 

Mikäli tulet ainoastaan After work-tapahtumaan, olet tervetullut vapaasti illan mittaan klo 17.30 alkaen. After workiin ei tarvitse ilmoittautua.

 

Tervetulleeksi toivottaen,

Suomen Sijoitusanalyytikot ry:n hallitus